Zpět na přehled referencí

Zaujal vás tento projekt? Chcete vytvořit něco v podobném stylu? Kontaktujte mě!

Shopus - prezentace


Vloženo: 10.03.2011 Klient: Signio Systems s.r.o. Práce: Webdesign, logo WWW: Status neznámý
Shopus - prezentace

Popis: Na českém trhu existuje řada společností, které se specializují na pronájem e-shopů; funguje to podobně jako u klasického hostingu, zákazníci platí pravidelné poplatky a zároveň si mohou objednat extra úpravy e-shopu na míru. Ale i ty nejlepší mají přinejlepším podprůměrnou prezentaci, kdy zákazníky ve většině případů přesvědčuje obchodní zástupce a ne web samotný.

Shopus byl proto navržen tak, aby se prezentoval jednoduše, výrazně a přístupně. Stručný ale dobře oddělený obsah, nekomplikovaná grafika a intenzivní barvy. Až moc intenzivní - pokud je něco co s odstupem času musím na svojí práci zkritizovat, tak je to nedomyšlenost celého návrhu, kdy na vás útočí až moc věcí najednou. Příliš jsem se soustředil na vizuální stránku, když jsem měl spíš ubírat. Jelikož už jsem nyní zase trochu jinde, tak i vnímám svoje práce z trochu jiné perspektivy než před rokem.

Komentář zákazníka:

Jsem rád, že jsem mohl spolupracovat s profesionálem na svém místě. Schopnost dodržení zadání a termínů je pro mne více než důležitá a pan Široký obojí s přehledem zvládl! Lukáš Havlíček, shopus.cz