Zpět na přehled referencí

Zaujal vás tento projekt? Chcete vytvořit něco v podobném stylu? Kontaktujte mě!

První pražská inkasní a exekuční


Vloženo: 02.03.2012 Klient: care4u.cz Práce: Webdesign, logo, kód WWW: ppie.cz
První pražská inkasní a exekuční

Popis: Kromě e-shopů rád navrhuji firemní prezentace, které jsou zaměřením jednoduché, funkčností taktéž, a proto nad nimi člověk obvykle nemusí příliš přemýšlet a může se věnovat hlavně grafickému zpracování. Díky tomu že zadavatel je můj pravidelný zákazník, jsem měl úplnou volnost při realizaci. Tématicky má web budit důvěru, působit moderně a zároveň vážně. Téhle kombinace jsem doufám dosáhl spojením vcelku hrubého celku a jemných detailů, které jsem se snažil propracovat tak jak bylo v mých silách.

Obsah je zpracován tak, aby nic nechybělo, ale potenciální zákazník nebyl zasypán hromadou informací - vše důležité vidíte na hlavní straně ve vhodném množství i kombinaci, a pokud vás něco zaujme, přesouváte se ke konkrétní nabídce. Zpětně si uvědomuji že bych akorát doplnil konkrétní tlačítka a ne jen obyčejné "číst dál".

Design jsem měl možnost i nakódovat (čemuž dávám přednost, protože si můžu ohlídat všechny aktivní stavy a věrnou podobu se zdrojovým souborem) a navrhl jednoduché logo.