Zpět na přehled referencí

Zaujal vás tento projekt? Chcete vytvořit něco v podobném stylu? Kontaktujte mě!

Portál pro ženy Babinet


Vloženo: 29.3.2010 Klient: B3net s.r.o. Práce: Webdesign, logo, kód WWW: Nerealizováno
Portál pro ženy Babinet

Popis: Ambiciózní projekt, jehož výsledkem mělo být kompletní předělání velmi rozsáhlého portálu pro ženy. Tato reference tvoří vyjímku, protože ji přidávám spíš ze sentimentu a vzpomínek, protože jsem se opravdu snažil udělat něco vyjímečného. Bohužel se tak nestalo - v roce 2010 jsem neměl dostatečné zkušenosti a schopnosti, nebyl jsem schopen celek správně promyslet a soustředil jsem se jen na pochybné vizuální pozlátko - výsledkem byl překombinovaný, obsahem nafouklý web, který se realizoval jen zčásti.

Rozsahem šlo o totální konverzi diskuzního fóra s několika desítkami stránek a několik hlavních stran portálu. Většinu práce na portfoliu ani nemůžu ukázat, protože už buď není dostupná, nebo zůstala v rozpracované fázi (fórum, logo a další).

Mrzí mě chyby, které jsem při tvorbě udělal, vložil jsem do tvorby mnoho úsilí a času, a rozhodně nemohu z ničeho vinit nikoho jiného než sám sebe - to nejlepší co mohu říct je, že jsem se během času poučil a už nikdy bych portál nedělal takto. Důraz na grafiku v první řadě se nevyplácí.