Zpět na přehled referencí

Zaujal vás tento projekt? Chcete vytvořit něco v podobném stylu? Kontaktujte mě!

E-shop Easybuy


Vloženo: 19.05.2012 Klient: Martin Linha Práce: Webdesign, logo WWW: easybuy.cz
E-shop Easybuy

Popis: Easybuy na začátku roku 2012 změnilo majitele a pro nový start jsem byl vybrán (už jsem pro klienta pracoval v minulosti), abych navrhl dobře fungující a zajímavý design.

Jak odlišit obchod, který se zaměřuje na prodej levných dvd a knih? Využít barev původní šablony (jde o redesign) a vdechnout designu unikátní podobu při zachování vysoké funkčnosti. Jde o další z řady úzce zaměřených tématických e-shopů, který jsem měl to štěstí vytvořit; Mám rád e-shopy, u kterých se dá vymýšlet vizuální styl, který má něco společného s produkty - například u elektroniky a spotřebičů jsou velmi omezené možnosti, zatímco zde můžu vdechnout celku takovou formu, aby zboží působilo dojmem, že je nabízeno na poličkách, podobně jako v reálu.

Ačkoliv zaměření obchodu může někomu připadat banální, v každém specificky zaměřeném obchodu vidím výzvu jak něco zpracovat jinak a zároveň se držet co nejefektivnějšího modelu (přemýšlet nad každou maličkostí), díky kterému bude e-shop fungovat co nejlépe a tím pádem i vydělávat. Design je jen jeden kousek celé skládačky, ale je to prostředek, kterým se produkty prezentují zákazníkovi - spousta lidí si tohle neuvědomuje, web jako samozřejmost s tím, že se jim akorát tak líbí nebo nelíbí. Ale když nemusí složitě hledat to, co je zajímá a nákup není peklo, pak nakupují na dobře vyřešeném obchodu.